site creation software

PARTNERZY KONFERENCJI

Mobirise

HRK S.A. to polska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR. Dzięki doświadczeniu w 4 kluczowych obszarach HR (rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, employer branding i obsługa systemów payroll) zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, nawet przy napiętych terminach. Od 2000 r. wspieramy menedżerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Pracujemy w zespołach ekspertów specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki.

Oferujemy usługi rekrutacji pracowników, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z zaawansowanymi badaniami Assessment/Development Centre), budowanie ścieżek kariery, employer branding oraz – pod marką HRK Payroll Consulting – administrację wynagrodzeniami i zarządzanie dokumentacją personalną. 

Mobirise

INTRAWORQ jest sprawdzonym dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie czasem pracy. Świadczymy usługi doradcze i dostarczamy zgodną z aktualnymi przepisami prawa pracy platformę do planowania, ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy.

Przez 10 lat współpracy z wiodącymi firmami, zdobyliśmy wiedzę biznesową z zakresu zarządzania czasem pracy. Zmierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami odnoszącymi się do tworzenia grafików, rejestracji i rozliczania czasu pracy. Posiadamy najbardziej zaawansowany na rynku system, który rozwiązuje problemy związane z czasochłonnym ułożeniem planu pracy czy brakiem kontroli nad wysoką liczbą nadgodzin.

Mobirise

Wydawnictwo C.H.Beck istnieje na rynku polskim od 1993 roku, wydając publikacje z zakresu prawa, podatków, ekonomii oraz literatury akademickiej, aplikacyjnej i obcojęzycznej.

W ofercie Wydawnictwa znajdują się także książki i czasopisma zorientowane na potrzeby działów kadr i płac w firmie. Publikacje te pisane są z myślą o specjalistach, którzy nie są prawnikami, ale w codziennej pracy korzystają z przepisów prawa. Są to artykuły, poradniki i praktyczne komentarze, zawierające wskazówki, przykłady i gotowe rozwiązania bieżących problemów.

Wspomniane publikacje C.H.Beck wydawane w tradycyjnej papierowej formie można również znaleźć w Systemie Legalis Księgowość Kadry Biznes - biz.legalis.pl - dedykowanym księgowym, kadrowym i innym specjalistom w firmach analizującym przepisy prawa..

Mobirise

Instytut Emerytalny to niezależny Think Tank skupiający ekspertów zajmujących się systemem emerytalnym, ubezpieczeniami oraz długoterminowym oszczędzaniem. Zadaniem Instytutu Emerytalnego jest podejmowanie wysokiej jakości badań we wszystkich dziedzinach związanych z zabezpieczeniem emerytalnym i długoterminowym oszczędzaniem, rozpowszechnianie wyników tych badań w debacie publicznej współtworzenie międzynarodowej sieci badaczy emerytur z różnych dyscyplin, a także doradztwo dla sektora rynkowego, pracodawców i władz publicznych.

Mobirise

Funk International Polska to firma brokerska działająca od ponad 20 lat na rynku lokalnym i od blisko 140 lat w skali globalnej zapewniając naszym Klientom najlepsze rekomendacje w obszarze ubezpieczeń, zarządzania ryzykiem i doradztwa w zakresie rozwiązań emerytalno-inwestycyjnych. Programy emerytalne stanowią dziś, w dobie reformy systemu emerytalnego, niezwykle ważny temat dla naszych Klientów. Funk – jako silny i kompetentny partner we wszystkich dziedzinach świadczeń pracowniczych i rozwiązań emerytalno-inwestycyjnych – pomaga w kompleksowym opracowaniu i wdrożeniu indywidualnie dopasowanych, optymalnych strategii dla firm i poszczególnych grup pracowniczych, zarówno w zakresie programów rejestrowanych (PPE, PPK, IKE, IKZE), jak i nierejestrowanych (PPI, PPO). Zapraszamy na naszą stronę: www.funk.pl

Mobirise

Ensis Cioczek & Szajdziński Kancelaria Prawna. Dbając o bezpieczeństwo przedsiębiorców, zapewniamy fachowe doradztwo prawne w bieżącej obsłudze firm. Udzielamy konsultacji, sporządzamy bądź opiniujemy umowy, kontrakty, statuty. Kontrolujemy regulaminy sklepów internetowych oraz serwisów w celu wyeliminowania klauzul niedozwolonych. Dostosowujemy funkcjonowanie przedsiębiorstwa do najnowszych standardów obowiązującego prawa, zapewniając jednocześnie pełnie bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym. Pomagamy w zabezpieczeniu ochrony danych osobowych w firmach i instytucjach publicznych dokonując rejestracji zbiorów danych osobowych, tworząc dokumentację wymaganą przez obowiązujące przepisy oraz Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Wdrażamy u naszych Klientów procedury wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Adres

13 - 14 grudzień 2018 Warszawa, Hotel Radisson Blu Sobieski

Dane kontaktowe

e-mail:
biuro@cwpp.pl
biuro@praktyczneszkolenia.com
telefon:
(22) 357-27-79
518 – 620 – 190
www.cwpp.pl
www.praktyczneszkolenia.com